15 lat doświadczenia w branży !

Tyle lat doświadczenia świadczy tylko o tym że jakość oferowanych przez nas usług jest najwyższa.

Nasze masażystki zapewniają odprężenie całego ciała a przede wszystkim wyzwolenie jak najlepszej energii. Stawiamy zawsze na jakość usługi czyli przede wszystkim możesz być pewny umiejętności i odpowiedniego podejścia masażystki do całego rytuału masażu. 

Wiemy jak zadbać o Twoje ciało i umysł !

Masaż to nie tylko relaks fizyczny, ale przede wszystkim psychiczny, podczas przyjemnego dotyku rozluźniamy nasze mięśnie i łagodzimy stres.
Opowiem Ci parę słów o nas jeśli pierwszy raz natrafiłeś na naszą stronę.
Jesteśmy nadłużej istniejącymi salonami masażu na trójmiejskim rynku, co oczywiście sprawia , że mamy doświadczenie i znamy się na tym co robimy . Mamy dwa salony w Gdyni ,w tym jeden od 2008 roku.
Oferujemy u nas różne masaże ; relaksacyjne, masaże świecą, masaże lomi lomi, nuru, erotyczne, tantryczne. Masaż odbywa się na macie do masażu przy użyciu specjalnej do tego oliwki. Do tego półmrok, blask świec…muzyka relaksacyjna czego chcieć więcej…

Profesjonalny zespół

Nasze masażystki odbywają szkolenia z technik masażu dzięki czemu możesz być pewny, że czas spędzony z nimi to przede wszystkim profesjonalny masaż ,ale z dodatkiem pikanterii .
W naszym salonie masażystki podchodzą do każdego pacjenta ( tak to nie pomyłka pacjenta, bo nasze masaże uzdrawiają ciało i umysł) indywidualnie, każdy ma inne potrzeby, niektórzy lubią delikatniejszy dotyk, inni oczekują prawdziwego mocnego masażu …sprostamy każdym waszym oczekiwaniom.
Do tego uwielbiamy różnego rodzaju fetysze, jest to świetne urozmaicenie dla typowego masażu.Szpilki, pończoszki, bielizna, naprawdę nie sposób tu wymienić wszystkiego, to tylko część …powiedz śmiało przez telefon co lubisz. Jesteśmy pewni,że to właśnie taki masaż u nas jest gwarancją na spełnienie skrytych pragnień..często w życiu codziennym wstydzimy się reakcji partnera na „inne niż typowe” fetysze,u nas właśnie możesz śmiało powiedzieć co lubisz, a my z chęcią postaramy się ,abyś czuł się swobodnie i wyszedł od nas w pełni usatysfakcjonowany.